Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий замовити в Україні, купити Огнестойкие и взломостойкие сейфы - ціна вигідна з доставкою від sz.ua
0
31599грн
24299грн

Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий

Артикул: 366568
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий -
                                                        Фото 1
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий -
                                                        Фото 2
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий -
                                                        Фото 3
Деталі:
В: 50Ш: 45Г: 45
Є в наявності
Ціна:
31599грн
24299грн

Залиш номер - передзвонимо!

Доставка
Ваше містоКиев
Доставка кур'єром
За тарифами перевізника
До відділення Нової пошти
За тарифами перевізника
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Детальніше
Гарантія
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія від виробника
Опис

Вогневзломостійкий сейф призначений для зберігання документів та цінностей під час пожежі. Корпус вогневзломостійкого сейфа посилений профільною трубою з боку дверей, що надає конструкції додаткову жорсткість та підвищує рівень стійкості до злому. Двері даного сейфа виконані врівень із зовнішніми петлями для повного відкриття дверей. Конструкція дверей сейфа працює як антизріз петель. Сейф виготовляється з листів сталі товщиною 3,0 мм (корпус) та 5,0 мм (дверна плита).

Сейф оснащений двома механічними (MAUER (Німеччина), class A - EN 1300:2004) замками з ригельною системою замикання на 5 ригелів по 22 мм діаметром кожен, вихід у горизонтальній площині у трьох напрямках. Це надійний ключовий замок сувальдного типу, що захистить ваше майно від сторонніх. Для відкриття ригелів сейф оснащений поворотною ручкою. В вогневзломостійкому сейфі при заливанні дверей та корпусу використовується вогнестійкий армований бетон. Товщина армованих стін сейфа 40мм. Конструкція дверей посилена профільною трубою. Чотиришарова система дверей складається з 3 листів металу. Товщина дверей 90 мм. Заповнення бетоном 20 мм. З наповненням вогнестійкою плитою. Властивості матеріалу: не горить, не виділяє диму. Відповідає класу А1 Євростандарту. Витримує температуру горіння 1200С протягом 240 годин до початку руйнування. Лабораторні дослідження показали: понад 50 циклів заморожування-відтавання не призводять до руйнування. Екологічно чистий матеріал. По периметру проклеєна термострічка.

Характеристики
Основні характеристики:
Тип замку:

Ключовий

Тип сейфу:

Огневзломостойкий

Товщина дверей:

90 мм

Толщина стенок:

40 Мм

Внутрішня висота:

396 мм

Внутрішня ширина:

344 Мм

Внутренняя глубина:

300 мм

Зовнішня висота:

500 мм

Зовнішня ширина:

450 мм

Зовнішня глибина:

450 мм

Кількість полиць:

1

Клас вогнестійкості:

30 хв

Товщина металу:

3 мм

Об'єм сейфа:

41 л

Вага сейфа:

150 кг

Колір сейфа:

Сірий

Клас взламостійкості:

II

Додатково:
Країна виробник:

Україна

Фотографії
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий - Фото 1
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий - Фото 2
Вогнезломостійкий сейф Фенікс 41 Сірий - Фото 3
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber