Публічна оферта | інтернет-магазин SMARTZONE
0

Шановний користувач сайту www.sz.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення символу «галочка» означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання сайтуwww.sz.ua, а також є акцептом Вами даної публічної оферти.

Проставлення символу «галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту www.sz.ua (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням замовлень Вами товарів і послуг з використанням сайту www.sz.ua, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т.п.) є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у данній публічній оферті і прирівнюється до підписання договору обома сторонами.

Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту www.sz.ua.

1. Визначення і терміни:
 • 1.1. Сайт – web-сайт, належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет www.sz.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.
 • 1.2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 & ndash; річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і / або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.
 • 1.3. Покупець – Користувач, який здійснив замовлення на сайті www.sz.ua.
 • 1.4. Адміністрація сайту – адміністрація інтернет-магазину «SMARTZONE», www.sz.ua.
 • 1.5. Угода – дана публічна оферта, включаючи всі її умови.
 • 1.6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари і / або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та / або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).
 • 1.7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.
 • 1.8. Заказ – звернення Користувача через Сайт і / або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.
 • 1.9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.
 • 1.10. Одержувач – особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.
 • 1.11. Пропозиція, – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.
 • 1.12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.
2. Предмет і умови угоди
 • 2.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.
 • 2.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймають (акцептує) цієї Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті і / або проставлення символу & laquo; галочка & raquo ;. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).
 • 2.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.
 • 2.4. Інформація про товар відображається на сайті www.sz.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті www.sz.ua. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті www.sz.ua.
 • 2.5. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, які досягли 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту www.sz.ua і укладення даного договору.
 • 2.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і / або здійснити замовлення через Колл Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.
 • 2.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.
 • 2.8. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічній офертою і має бути прийнято Користувачем. Прийняттям зустрічній оферти вважається фактичне отримання Користувачем і / або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічній офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.
 • 2.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та / або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.
 • 2.10. Сторони погоджуються, що напрямок Продавцем і / або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і формах оплати, статус та / або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених Продавцем і / або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms- повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.
 • 2.11. Придбані екземпляри ліцензійного програмного забезпечення вважаються активовані, фактично відвантажені в електронному вигляді, і зареєстровані за реквізитами покупця. Пін-коди (ключі) вважаються активовані і не можуть бути відновлені. Послуга вважається наданою в повному обсязі. Вартість послуги не може бути повернута.
3. Доставка товару
 • 3.1. Доставка товару здійснюється:
  компанією-експедитором ООО «Новая Почта» шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки до відділення «Нової Пошти» з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем; різними кур'єрськими службами, шляхом адресної доставки Користувачеві в м.Київ; власною службою доставки & quot; & quot; SMARTZONE & quot; & quot; шляхом адресної доставки Користувачеві в м.Київ; самостійним вивезенням товару клієнтом з точок самовивозу компанії «SMARTZONE». Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії-експедитора або роздрібного магазину Продавця, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населених пункт, в якому представлено відділення компанії-експедитора або Продавця. Адреси відділень компанії-експедитора можна побачити за посиланням novaposhta.ua. Зі списками адрес точок самовивозу & laquo; SMARTZONE & raquo; можна ознайомитися на сайті sz.ua, розділ & laquo; Доставка & raquo ;. Продавець не здійснює доставку на окуповані території України(АРК, території Луганскої и Донецкої областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією-експедитором. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів / послуг Продавця, розміщених на сайті Ініціатором, може збільшуватися без попереднього повідомлення.
 • 3.2. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовного Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно & ndash; транспортна накладна і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і, в разі проблем, на місці пред'явити претензії службі доставки.Продавець не несе відповідальність за веревізника.
 • 3.3. При прийнятті (акцептування) оферти Продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлена ​​підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та / або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.
4. Відповідальність сторін
 • 4.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.
 • 4.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті.
 • 4.3. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.
 • 4.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден із розділом Про приватність Сайту, а також з умовами цієї Угоди.
 • 4.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також, що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.
 • 4.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.
 • 4.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесинговий центр.
 • 4.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.
 • 4.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.
 • 4.10. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).
 • 4.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару по невірному адресою або видачі товару невірного Одержувачу, все пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.
5. Інші умови
 • 5.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третя особа. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.
 • 5.2. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.
 • 5.3. Всі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) www.sz.ua належать Власнику сайту.
 • 5.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та / або Продавець буде направляти на електронну адресу користувачів листи і / або повідомлення, в тому числі, рекламного характеру. Разом з цим, Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.
 • 5.5. Вказуючи номер мобільного телефону в формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, в тому числі рекламного характеру. При виникненні наміри зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися в технічну підтримку сайту.
 • 5.6. Користувачеві забороняється розміщувати призначений для користувача контент, заборонений чинним законодавством та / або такий, що суперечить морально-етичним нормам спільноти.
 • 5.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення відносин в сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторських і кур'єрським організаціям, іншим третім особам ( без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.
 • 5.8. Дзвінком на гарячу лінію Сайту Користувач підтверджує повну згоду з проведенням реєстрації в Програмі лояльності «SMART- Клуб»
 • 5.9. Користувач ознайомлений і згоден з умовами даної угоди.
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber