Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC) замовити в Україні, купити Дополнительное серверное оборудование - ціна вигідна з доставкою від sz.ua
0
1099грн
849грн

Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC)

Артикул: 106039
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC)
Є в наявності
Ціна:
1099грн
849грн

Залиш номер - передзвонимо!

Доставка
Ваше містоКиев
Доставка кур'єром
По тарифам перевозчика
До відділення Нової пошти
По тарифам перевозчика
Оплата
Готівкова, безготівкова, VISA / Mastercard
Детальніше
Гарантія
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія від виробника
Опис
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - WDM

SFP модуль Foxgate SFP-1SM-1310nm-3LC розроблявся таким чином, щоб легко підійти до багатьох комутаторів або маршрутизаторів. Він дозволяє підключати різного роду мережеві пристрої до мережі, використовуючи для цього потрібний інтерфейс. Модуль зроблений таким чином, що здатний легко переносити навіть досить значні перепади температури. Таким чином, його можна без проблем використовувати не тільки в досить прохолодних серверних з прекрасною вентиляцією, а й в досить задушливих маленьких кімнатах. До того ж для його використання не потрібно відключати цільове мережеве обладнання.

Характеристики
Основні характеристики:
Скорость передачи данных:

1.25 Гбит/с

Тип разъема:

Lc

Бренд:

Foxgate

Дисплей:
Технология:

Wdm

Додатково:
Гарантія:

1 міс

Країна виробник:

Тайвань

Фотографії
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC) - Фото 1